Registrace pro hráče dřívějších ročníků

Pro registraci využí přihlášení pomocí loňských přihlašovacích údajů v menu (pokud jsi je zapomenul/a, zde si je můžeš poslat na email). Pokud jsi hrál/a již dříve (vázáno na tvůj email), získáš za registraci různé výhody jako bys pozval/a do hry sebe (herní vliv), převedou se ti loňská vyznamenání, herní (občanské) jméno, zjednoduší se ti zisk vyznamenání "Zasloužilý generál) a další. Do budoucna plánujeme přidat i další výhody či odměny pro pravidelné hráče.
Pokud chceš změnit email u loňského účtu, napiš nám na email (budeme chtít nějaké potvrzení, že ti účet patří).

Registrace

Registrace je zdarma, kdy získáš pasivní (proletářský) přístup do hry (nikdo tě nebude sledovat, chytat, nebudeš moci získávat moc nad Blahónií atd). Kdykoli v Systému budeš moci zaplatit startovné, přidat se do hry a zažít si dystopický svět naplno.
Hra má spodní věkovou hranici 16 let počítáno k prvnímu dni hry (mladší hráči se hry bez udělené výjimky nemohou účastnit), horní hranice je spíše orientační a to 35 let (výjimky lze domluvit na emailu info@velky-bratr.cz). Je zakázáno vytvářet neexistující účty nebo více účtů na jednoho hráče. Do hry se musíš registrovat pod svým skutečným jménem a příjmením (maximálně zdomácnělou verzí křestního). Nelze se hry zúčastnit pod pseudonymem ani přezdívkou (můžeš ji připsat do kolonky před příjmení).