Bílé rukavičky

Potřeba pouze pro chytání hráčů za účelem výslechu nebo vaporizace (mimo to ji nepotřebuješ). Lze využít i velmi světle šedé nebo béžové. Pokud žádné nemáš, tak levně seženeš bílé rukavičky v každé prodejně s bezpečnostními potřebami do dvacetikoruny. V krajním případě lze použít latexové.

Odznak

Jeden ze zákonů je nošení odznaku na prsou, ten také potřebuješ pokud budeš chtít chytat ostatní občany (pokud neplánuješ chytat a nevadí ti porušování zákonů, tak odznak nepotřebuješ). Je několik možností jak jej získat: můžeš si jej vyrobit doma. Stačí vytisknout tento list, placky vystřihnout a přilepit třeba k spínacímu špendlíku (či na jinou placku). Průměr by měl být minimálně 4 cm. Herní tip: Vyplatí se vytvořit si více placek, abys je nemusel přendávat, když sundáš bundu.
Povolené jsou i placky loňského a předloňského ročníku:

Osobní vyzvednutí

V různých městech (Praha, Brno, Ostrava, Jindřichův Hradec, Plzeň, Hradec Králové, ...) máme organizátory nebo hráče, kteří pomáhají s distribucí placek. Letošní placka stojí 20 Kč, loňská a předloňská 10 Kč. V tomto dokumentu najdeš informace, kdy a kde se s nimi potkat. Bude také několik srazů s hráči, kde budou distributoři.

Odeslat poštou

Pro občany Blahónie jsme připravili možnost odeslání placky poštou.